Shaker logo

פשוט לדעת – פשוט באונליין

circle-dots

השנה היא 2021, אכן שנה מאתגרת, מיוחדת וכזאת אשר טומנת בחובה הרבה מאוד תקווה

העולם מחלים ממגפה חדשה, הסינים מציינים את שנת העכברוש ואצלנו בישראל הקטנה הקו המנחה של שייקר, קורם עור וגידים. שמנו לעצמנו מטרה להוות פלטפורמת לימוד והכשרה מובילה בתחומי הניהול, המכירות, ההדרכה והשיווק ולשם אנחנו רצים. בכל הכוח.

שייקר פועלת להנגיש את הידע, לפתח את הפלטפורמה ולהעניק כלים יחודיים ללקוחותינו, לשימוש פרטי, אישי ועסקי כאחד. בהתאם לרוח התקופה, כאשר מניות חברות הדיגיטל בצמיחה וכולנו כבר הבנו שאפשר מהמחשב האישי ומהנייד לא רק ליצור קשר ולשחק, אלא גם ללמוד להיבחן ולפתח כישורים – מצאנו לנכון לשים את האצבע על חמשת הסיבות העיקריות – למה בעצם כדאי וחשוב לפתח כישורים אונליין.

על מנת לזכור את חמשת הסיבות העיקריות, קיבצנו אותם בראשי תיבות הנ”ל שכל בעל מח גדול יבין:

מח קת”ן: מחיר – חזרה – קצב אישי – תוצאות –נגישות

מחיר

הידע, הכלים והשיטות של אימ הדרכות מועבר על ידי יועצים ומדריכים מוסמכים, בעשרות בתי עסק בארץ ובעולם. החלטנו להנגיש את הידע על פלטפורמת לימוד חדשנית ופורצת דרך על מנת להנגיש את הידע בדרך ייחודית ובמחירים שווים לכל נפש. חשוב לנו להביא את החומר רב הערך, לאותו לקוח שמתלבט בגלל המחיר, ולפתור לו את ההתלבטות.

חזרה והתמקדות

החומרים והאופן בו הם מונגשים מאפשרים לכל אדם (או בשמו הנכון, שייקר) לחזור על חומר כשצריך, לראות את הסרטון שוב ושוב בשביל להבין, להתרכז במשימות התרגול  לבצע סימולציות שמדמות את שיפגוש במציאות בסביבה סטרילית ועוד. אנו רואים ערך עליון בפיתוח הכלים מהידע הנרכש והיכולת לחזור כשצריך ולהתמקד כשמרגישים שחשוב. החזרתיות היא גורם מרכזי בהטמעה של התנהגות, כלי ניהול ושינוי אישי שאנו מבצעים.

נכון לקרוא על כוחה של למידה בדיעבד.

קצב אישי

כולנו עסוקים ויותר מזה Multi-tasking. זאת הסיבה שחשוב לנו ליצור סביבה שיודעת להתאים את עצמה אליך, לקצב שלך, להעניק את מירב האפשרויות לתלמידים לנהל את הידע שרכשו בזמן שהכי מתאים להם. המאמרים, תרגילים, שיעורים מצולמים וגם המבחנים שחייבים לעבור. בכל נבנה בצורה מדורגת וכל שלב מתבסס על שלבים קודמים – חשוב לדעת שהכל מנוהל ונשלט על ידך, המשתתף או התלמיד או איך שנכון לך לכנות את עצמך 😊, על מנת ליצור גמישות וקצב אישי המותאם לך.

תוצאות

הידע הנרכש, כלי הניהול, מודלים, יכולות חדשות, מבחנים ושאלונים, שיעורים מצולמים ממוקדים, יחס אישי ועוד הרבה מעבר, מכוונים את הלומדים באימ.דיגיטל לתוצאות. בסופו של דבר, הנלמד איננו חומר רקע או עיוני לקריאה, אלא אסופת כלים לשימוש מיידי.

נגישות

מערכת הידע של שייקר בנוי בצורה כזו שתאפשר למידה מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן. חיסכון נטו של נסיעות, מעברים, הפסקות והסחות דעת – נטו לימודים ברכבת, מהמרפסת בדירה ומהתור לחיסון. מגוון החומרים אצלנו במערכת, חומר כתוב, שמע, וידאו, מבחנים, סימולציות, רשימות תיוג ועוד – מאפשרים את הגמישות הרצויה לכל  אחד – ואחת – גם לך.

אפשר לקרוא קצת על התפיסה במאמר הקצר פשוט לדעת – פשוט באונליין.

אמנם זה לא בראשי התיבות שלנו, יחד עם זאת זה נראה לנו כדבר שחשוב לציין, החלטנו שכל הקורסים שלנו לעולם לא יעצרו, מה זה אומר? שכל קורס אחת לתקופה נפתח ומשתנה, אנו מוסיפים תוכן חדש, דוגמאות וסימולציות נוספות, מוסיפים עוד כלי למידה ותרגול מתקדמים כדי שגם אנחנו נייצר את החוויה הטובה ביותר, הרלוונטית ביותר והמרתקת כדי שיהיה פשוט לדעת, שייקר.

 

מאמרים נוספים

הקשבה ולמידה

ללמוד מהסכתים: הקשבה ולמידה או מדוע צריכת ידע בפודקאסטים היא מעולה? למעלה מ-48 מיליון פרקי

Shaker logo
שייקר כאן בשבילך לכל שאלה, התלבטות ובקשה