Shaker logo

למי מתאים הקורס?

circle-dots

האמת? הם מתאימים (כמעט) לכל אחת ואחד! בין אם מדובר במנהלים בכירים או זוטרים, מנהלים לעתיד, עצמאיים או סתם סקרנים – תחומי הניהול ומכירה פוגשים את כולנו במצבים שונים בחיים. הקורסים של שייקר מעניקים לסטודנטים שלנו מגוון נקודות השקה ופרספקטיבות חיוניות על עולם הניהול. בפרספקטיבה הרווחת בגישה הניהולית של שיטת אימ. ניהול אינו רק מאמץ להנעה פרקטית של הכפופים לך, אלא רצף פעולות שמביא במהלכו להנעה הוליסטית ורוחבית של כלל המבנה הארגוני – בכירים, זוטרים ועמיתים. בקורסים השונים נלמד בין היתר כיצד ניתן לפעול בצורה הטובה והיעילה ביותר ליצירת שינוי, לניהול מוצלח של פרויקטים, ולהובלת רעיונות מרגע לידתם ועד לשחרורם אל העולם. אנחנו מאמינים שקורסי הניהול מקנים כלים להפוך ארגונים וחברות למקום שכיף ונעים לבוא לעבוד בהם, שניתן להתפתח ולממש את עצמך.

הידע המוצע בקורסים של שייקר נועד לתת מענה לכל חברה, ארגון ועסק, מקטן ועד גדול. זאת בגישה שמפעילה ומניעה את כלל הגורמים המעורבים בסיפור, בכל שכבות המסגרת הארגונית. כאמור, לא רק ארגונים וחברות ירוויחו מהיצע הקורסים שלנו, אלא גם כל אדם המעוניין לרכוש ידע וכלים פרקטיים לשיפור ודיוק ההתנהלות האישית והמקצועית, ודרך כך להתקדם להגשמת המטרות והיעדים בחיים.

למי מתאים הקורס?

הקורסים בשייקר מבוססים על שיטות הלימוד העדכניות ביותר בשדה הניהול. בתשתית ההכשרה ניצבת פלטפורמת למידה חדשנית ופורצת דרך שתואמת לעולם העבודה של שנות העשרים במאה ה-21. הידע העשיר שליקטנו באופן אקלקטי מונגש באמצעות מגוון רחב של כלים דידקטיים, הכוללים: סרטוני הרצאות והדרכות, מאמרים ומצגות, הסכתים (פודקאסטים), תרגולים מעשיים ועוד. הלמידה בקורסים מלווה בבחנים ומבחנים, ומעניקה לסטודנטים גם כלים תומכים פיזיים (אשר שימושיים ביום יום), טיפים מועילים ורשימות תיוג (שנשלחות אליך דיגיטלית), יחד עם מגוון הפתעות נוספות. מעבר לכך, הסטודנטים בקורסים המתקדמים של שייקר יזכו להשתתף גם במסגרת שיעורים בלייב, עם מיטב המרצים והיועצים של קבוצת אימ (שייקר, אימ הדרכות, אימ.טק).

כל ארגון, בין אם עסקי או אחר, מורכב במהותו מאוסף של תפקידים שונים אשר מאוישים על ידי אנשים עם מגוון כישורים ויכולות. כל אחת ואחד בקבוצה נושאים באחריות אישית מסוימת לביצוע תפקיד מוגדר במערך הכולל, ושותפים במאמץ הקולקטיבי להשיג את המטרות והיעדים שנבחרו. הקורסים של שייקר מציעים לסטודנטים עושר של אפשרויות להיכרות עם רבדי עולם הניהול. החל מקורסים המתמקדים בפיתוח ושיפור עצמי בהיבט עסקי וניהולי; דרך תכני איכות העוסקים בפרקטיקות ובמורכבויות של ניהול, מכירה, שירות ותפוקה; ועד לקורסים המיוחדים שלנו אשר מוכוונים לקהלים ספציפיים ומכילים דוגמאות מעולמות תוכן ממוקדים. על כן אנו בטוחים שכל ארגון, חברה עסק או אדם, יצליחו לזהות ולבחור את הקורסים המתאימים והמותאמים ביותר עבורם ועבור סביבתם האישית והמקצועית.

אז עם מה יוצאים מהקורסים של שייקר – במבט זריז:

01

מנהלים יקבלו כלים להובלת שינויים, חניכה וקידום של עובדים, בנוסף למגוון רחב של כלים ניהוליים לשיפור הארגון, שמירה על רלוונטיות, חיזוק ההנהגה, הנעה, מוטיבציה ומיצוי הפוטנציאל האישי והקבוצתי. מנהלים בוגרים של שייקר יוכלו להטמיע בארגון שלהם תשתית ארגונית לשיפור ביצועים (ניהול על פי ערכים בשיטת אימ), ולייצר תרבות ארגונית איכותית הכוללת תהליכי הערכה, פיתוח, בקרה ושיפור.

02

עובדים יזכו לקבל כלים עוצמתיים שיחזקו את כישורי השירות והיצירתיות, ייקנו מיומנויות נוספות וידייקו את יכולות המכירה והתפוקה, הבנת הלקוח וזיהוי המטרה. כל זאת יחד עם ביסוס ערכים חשובים כמו: אמינות, בטחון, יעילות, אפקטיביות, התמדה והנעה פנימית, ועוד.

03

בעלי עסקי קטנים יוכלו אף הם לספק קורסים לעובדיהם, ובכך לרתום אותם כשותפים המשפיעים על עתיד העסק. יתרה מכך, אותם עובדים אשר יזכו להכשרה של שייקר יניבו בתמורה מיקוד ושיפור בעבודתם, ויפיקו תוצרים עסקיים טובים יותר; דבר שישפיע לחיוב גם על חוויית הלקוחות והתדמית הציבורית של העסק. בדרך זו גם העובדים, גם הלקוחות, וגם העסק יזכו לתמורות של ממש כתוצאה מההשקעה בלמידה.

04

עצמאיים ימצאו גם הם ערך רב בפלטפורמה של שייקר. התכנים שלנו מעניקים הזדמנות לשפר, למקד ולקדם כל עסק, תוך ניצול התובנות, הערכים ושיטות העבודה שהוכיחו את עצמן במיטב הארגונים - מקטנים ועד גדולים.

05

לבסוף, השיטות והכלים של שייקר מוכיחים את עצמם כרלוונטיים גם להתנהלות היומיומית בחיים בכלל. שכן בכל מפגש בינאישי קיים פוטנציאל להיווצרות מערכת יחסים – בהינתן האווירה הנכונה והידע בבחירת המילים. בקורסים של שייקר נכיר לעומק את שיטת אימ, אשר בוחנת לעומק שלושה מוקדים בקשר העסקי: אווירה, ידע ומערכת יחסים. כל שלב למעשה מאופיין בדינמיקה ייחודית, כשכל צד הינו בעל צרכים ומטרות משלו. כך ניתן לזהות היבטים של עולם המכירות במגוון רחב של הקשרים שנראו כביכול נטולי קשר עסקי. התנהלות "שייקירית" תמקד ותחדד את היכולת שלך להשיג את מטרותיך ביתר קלות, מתוך גישה בריאה וחיובית, שמיטיבה גם עם צרכיו של האדם שמולך.

כל התכנים המוצעים בקורסים של שייקר מבוססים על השיטות והגישות הנבחרות של קבוצת אימ, אשר השיגו תוצאות חיוביות יוצאות דופן במהלך העשור האחרון עבור חברות וארגונים רבים ומגוונים, בעולמות הארגוניים והעסקיים.
הקורסים של שייקר בנויים בגמישות, כך שניתן לבחור, לדייק ולחזק רובד ספציפי בעבודת הארגון, או לחלופין להרחיב ולהוביל את כלל הארגון אל תוך תהליך הוליסטי של שיפור וקידום.

SHAKERR - It's simple, you Know
Shaker logo
שייקר כאן בשבילך לכל שאלה, התלבטות ובקשה